Dróth-Tisonyai,(Lajtos 63.),Györkös,Szedlacsek,Kungl,Magyar,Král,Szarka,(Horváth D.),Bakó,Ambrus,Jeney.  (Szabados).

Lipót:
Papp-Simita,(Kapa 68.),Molnár M.,Zámbó,Füredi,Varga T.,Schillinger,Tóth L.Farkas,(Csete 57.),Winkler,Harsányi (Kiszely 34.).

Edző: Varga Péter.

26.percben
Zámbó indította Winklert,aki lefutotta védőjét,és a hálóba lőtt. 0-1.55.percben Farkast felrúgták a 16-oson belül,a játékvezető 11-est ítélt,amit Varga T. a kapuba Lőtt.0-2

62.percben
Kiszely lépett ki a védők közül,lövése a kapuba kötött ki.0-3. 64.percben Füredi indította Winklert,aki 10 méterről a hálóba lőtt.0-4. 82.percben Csete kapott jó labdát,ő egy csel után kilőtte a jobb alsó sarkot.0-5. 86.percben Molnár M.került helyzetbe,lövése a kapuban kötött ki.0-6. 88.percben ismét Molnár M.elé került a labda,10 méteres lövése a hálóba jutott.0-7.

Az első félidőben jól tartotta magát az Ajka,de a második félidőben meglátszott az osztálykülömbség.

Jenei Gyula: Amíg fizikálisan fel vettük a versenyt addig nem volt probléma,de a végére elfáradtunk.Gratulálok a Lipótnak.

Varga Péter: Úgy hoztuk a mérkőzést,ahogy egy magasabb osztályú csapatnak illik,egy szimpatikus ellenféllel szemben.

Lipót Pékség-BKV Előre 3-3 (0-2)

Lipót, 300 néző. Vezette:Gáspár.

Lipót:Dénes-Simita,Molnár M.,Zámbó,Tóth L.,Kapa,(Füredi
75.),Farkas,Kovalovszki,Kiszely,(Winkler 50.),Csete,(Harsányi szünetben),Szabó L.

BKV Előre: Czuczi-Girán,Koszó,Pokó.(Miknyóczki 29.),Balogh B.,Ferkó,Wágner,Csalánosi,Tóth Sz.(Szabó B.90.),Szegő,(Nagy B.63.),Szabó M.
Edző: Menczeles Iván.

Gólszerző: Szabó L.(47,55.),Winkler(79).ill.Balogh B.(18,20,65.)

18.percben Balogh 5 méterről a hálóba fejelte a labdát.0-1.20.percben a játékvezető 11-est ítélt, amit a sértett Balogh a hálóba lőtt.0-2. 47.percben Szabó L.11-esből a Hálóba lőtt.1-2. 55.percben Szabó L. 14 méterről a kapuba lőtt.2-2. 65.percben a játékvezető ismét 11-est ítélt,amit Balog a kapuba lőtt.2-3. 79.percben egy jobbról bejövő labdát Winkler a léc alá lőtt. 3-3.

Óriási küzdelemben a Lipóti csapat vert helyzetből döntetlenre tudta hozni a mérkőzést.

Varga Péter: A második félidőben bőven volt lehetőségünk arra,hogy ezt a mérkőzést megnyerjük. Kicsit több szerencsénk lehetett volna.

Menczeles Iván: Átok ül rajtunk,hiába vezetünk,nem tudunk győzni.

Balatonfüred-Lipót Pékség 0-3 (0-1)

Balatonfüred: 300 néző.

Vezette: Jakab

Balatonfüred:
Keserű-Géringer,Csikós,Markó,(Pápai 59.),Tetézi,Schillinger,Sowunmi,Szalai
P,Bartha,(Nagy Z.szünetben),Szabó B.(Laurinetz 73.),Bene.

G.sz.:
Farkas D.(15.),Kovalovszki (70.),Szabó L.(92.).

15.percben

csapat győzelmét.

Sowunmi Thomas:Egy sokkal esélyesebb csapattól kaptunk ki.Sajnálom,hogy a második
félidei helyzeteinket nem tudtuk kihasználni.Gratulálok a Lipótnak.

Varga Péter:Öt nap alatt a második mérkőzésünket nyertük meg.Megnyugtató,hogy végre
kapott gól nélkül biztosan hoztuk a meccset.

Edző:

Lipót:

G.sz.:

15.percben

Lipót Pékség-Puskás Futball Club Kft 4-2 (2-0)

Lipót:300
néző,vezette: Horváth P.

Lipót:
Papp-Simita,Molnár M.,Zámbó,Kapa,Farkas,Tóth,Kovalovszki,(Csete
79.),Kiszely,(Schillinger 88.),Winkler,(Füredi 75.),Szabó L.Edző:Varga Péter.

Puskás:Molnár
P.,Nahirníj,Fodor,Sipos,(Ominger szünetben),Kalmár,Nagy Z,Szín,Hosszú,(Godányi
74.),Magasföldi,Papp K.,Vizler,(Mayer szünetben) Edző:Nagy Ádám.

Gól:Szabó
L.(19.,27.),Simita (63.),Farkas,(75.).ill.:Gazdag,(78.),Papp K.(83.).

19.percben
Szabó L. harcolt ki magának egy labdát,aztán 18 méterről a jobb alsó sarokba
lőtt. 1-0. A 27.percben az ellenfél térfelén labdát szerzett a lipóti csapat,és
ismét Szabó L.lőtt a kapuba. 2-0.63.percben Simita az ellenfél kapujától 10
méterre,a kapuba gurította a labdát. 3-0.A 75.percben Farkas szép cselek után
12 méterről a hálóba passzolt. 4-0.

78.percben
egy kontra támadásból Gazdag lőtt a lipóti kapuba. 4-1. 83.percben a lipóti
kapu előtt pattogott a labda,a védők nem tudtak felszabadítani,Papp K.ezt
kihasználva a hálóba rúgta  a labdát. 4-2.

Jó iramú mérkőzésen az első félidőben a Lipót beszorította az ellenfelét,a második
félidőben a Puskás bátrabban támadott,de a lipóti győzelem nem volt kérdéses.

Varga Péter: Bajban ismerkszik az ember.Nagyon összeszedett ,és jó játékot produkált
a csapat,nagy öröm hogy a keret bármelyik játékosára számíthatunk.

Nagy Ádám: Gyámoltalan mentalitás,rossz elképzelések,pontatlanság.Nem érdemeltünk ma
egyetlen pontot sem.

Veszprém-Lipót Pékség 3-2 (1-0)

Veszprém,200 néző.Vezette: Gaál Á.
Veszprém: Deczki-Varga Á.,Dobsa,Gulyás G.,Major,(Héninger 83.),Somogyi,Kovács D.,Molnár B.,(Gálfi szünetben),Nagy R.,(Pavliczky 80.),Vass,Krebsz.Edző: Pető Tamás.
Lipót: Dénes-Simita,Bieder,Zámbó,Kapa,Csete,(Schillinger szünetben),Tóth L.,(Varga T.68.),Kovalovszki,Füredi,(Kiszely 58.),Winkler,Szabó L.Edző: Varga Péter.
Gólszerző: Nagy R.(5, 55.),Somogyi (56.),ill. Kovalovszki (59),Szabó L.(85.).
Kiállítva: Deczki (82.).
5.percben Nagy R. 10 méterről a hálóba gurította a labdát. 1-0. 55.percben Nagy R. kilépett,és a kapuba passzolta a labdát 2-0.56.percben Somogyi lőtt a lipóti kapuba 3-0.
60.percben szabadrúgásból,25 méterről Kovalovszki laposan a hazai kapuba lőtt.3-1. 85.percben tizenegyeshez jutott a Lipót,Szabó L.lövését a cserekapus Héninger kiütötte Szabó L.elé,aki ezúttal a hálóba lőtte a labdát. 3-2.
Pető Tamás: Elégedett vagyok,legyőztünk egy nagyon jó csapatot.Ezt a játékot szeretnénk folytatni a jövőben.
Varga Péter: Rossz kezdés után vissza tudtunk jönni a mérkőzésbe,de kétperces rövidzárlat után többre már nem volt időnk.

Lipót Pékség-Nagyatád 3-1 (1-1)

Lipót,300 néző.Vezette: Juhász D.

Lipót: Dénes-Csete,Tóth L,(Kovalovszki 61.),Füredi,Bieder,Szabó L, Zámbó,Simita,Schillinger,(Varga T.70,),Winkler,Kiszely,(Harsányi 48.), Edző: Varga Péter.
Nagyatád:Vekkeli-Palkovics,Jerkovic,(Grabarics 82.),Kovács K.,Kiss P.,Horváth P.,Horváth F.,Mózsi,(Szántó 63.),Nikolic,(Lajkó 57.),Sághy,Koósz.Edző: Papp Zoltán.
18.percben Nagy meglepetésre első támadásból gólt szerzett a vendég csapat,a kaputól 18 méterre Horváth P. lőtt a kapuba. 0-1. 43.percben Szabó L.fejese után Csete a kipattanó labdát a hálóba passzolta. 1-1. 67. percben egy lecsorgó labdát Szabó L.8 méterről a kapuba emelte. 2-1.75. percben Szöglet után Zámbó fejelt a vendégkapuba. 3-1.
Az első félidőben a Lipót gyorsan egyenlített,a második játékrészben pedig már nem volt kérdés,ki nyeri a mérkőzést.
Varga Péter:- Nehéz volt,melós volt,és ideje volt.
Papp Zoltán:- Teljesen megérdemelt hazai siker született.Próbáltuk kihozni a mérkőzésből a maximumot,de ma ennyi volt bennünk.

Tatabánya-Lipót Pékség 1-0 (0-0)

Tatabánya,500 néző.V.: Szilasi.

Tatabánya: Kunsági-Kovács D,(Farkas V.69.),Árvai,(Szabó R.80),Kovács I.,Krupánszki,Soltész,Kocsis G.,(Vígh 69.),Katona,Hajas,Klausz,Székely. Edző: Bekő Balázs.

Lipót:Dénes-Simita,Zámbó,Bieder,Kapa,Csete,Farkas D.,(Varga T.58.),Kovalovszki,(Füredi 66.),Kiszely,Harsányi,(Winkler 58.),Szabó L. Edző:Varga Péter.

Gsz.:Kocsis G.

54.percben egy bal oldali beadást kifejeltek a lipóti védők,Kocsis G. elé került a labda,aki 20 méterről a lábak között a hálóba lőtt. 1:0.

60.percben Winkler 5 méterről a kapusba lőtte a labdát.

A második félidőben kicsit bátrabban támadó Tatabánya egy szerencsés góllal otthon tudta tartani a három pontot,a helyzeteit kihagyó Lipót ellen.

Bekő Balázs: Ma nagyon jól játszottunk,bár a végére elfogytunk,de a győzelmünk megérdemelt.

Varga Péter:Megérdemelt hazai győzelem.Mi csak a hatvanadik perc után mutattunk valamit a tudásunkból.Ma még egy pontot sem érdemeltünk volna.

LIPÓT PÉKSÉG SE-III.KERÜLETI TVE 0-2

Lipót Pékség-III.Kerületi TVE 0-2 (0-0)
Lipót,300 néző. V. Kubicsek.

Lipót: Dénes,-Simita,Bieder Zámbó,Kapa Nagy O.(Winkler 41.),Kovalovszki ,Farkas D.,Kiszely,(Tóth L.68.),Harsányi,(Csete 66.),Szabó L. Edző: Varga Péter.
III.Kerület: Jeszenszki-Szalai V.,(Tamási 41.),Erdei,Tóth K.,Nagy T,Opavszky,Daróczi,(Borvető a szünetben),Fazekas,(Bakos 70.),Kolenszky,Remili,Rabatin. Edző:Kemenes Szabolcs.
Gsz.:Kokenszky (80.),Borvető (87.)
13.p:Simita ment el a jobb oldalon,beadását Harsányi a kapu fölé fejelte.
80.p: Egy baloldali támadás után gólt lőtt a vendégcsapat Kokenszky révén.0-1.
86.p: A csereként beálló borvető került helyzetbe,lövése a lipóti kapu bal oldalába kötött ki.0-2.
Két egyforma képességű csapattalálkozójából,az utolsó tíz percben jobban játszó vendégek elvitték a három pontot.
Varga Péter:Sokáig úgy tűnt,hogy a csapatom közel áll a győzelemhez,de a két hibánkat két góllal büntették.
Kemenes Szabolcs: A tavalyihoz hasonlóan nagy sikert arattunk idegenben,a jól játszó Lipót ellen.

Lipót: Dénes,-Simita,Molnár M.,Zámbó,Kapa M.Tóth L.,Kovalovszki,Csete,(Varga
T.68.) Szabó L.Harsányi,(Nyári 80.)Winkler,(Kiszely 65.) Edző: Varga Péter.
G.sz.:Kustor (81.) ill.Szabó L(.33.)
33.percben Szabó L. kapott kitűnő labdát, 15 méterről kapásból kilőtte a bal
felső sarkot. 0-1. 81.percben Kustor 11 méterről a léc alá bombázott. 1-1.
A mérkőzés összképe alapján,igazságos döntetlen született kemény,de sportszerű
mérkőzésen.
Horváth Csaba: Rosszul kezdtük a bajnokságot,a héten rendbe tettük a
fejeket.Jól játszottunk egy jó Lipót ellen,így megérdemelten szereztünk egy
pontot.
Varga Péter: Közepes színvonalú mérkőzésen,a vezető gólunk után,egyik csapat  sem tudta a győzelmet kiharcolni,így a döntetlen igazságos.

LIPÓT PĖKSÉG SE-GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ 2:2

Lipót,200 néző.
Vezette:Muhari.

Lipót: Dénes-Simita ,Bieder,Zámbó,Füredi,( Kiszely 78.p.)-Csete.( Varga T.46.p.),Nagy O.,Kovalovszki,Farkas D.(Nyári 60.p.) Winkler,Szabó L. Edző: Varga Péter.
Gárdony: Erdélyi-Balogh Á.,Újvári,Kónya,Czihulin,Király,Lak,Kovács Á.,(Kercsó a szünetben)Tóth T.,Mód,Sárközi. Edző:Oláh Attila.
Kiállítva: Bieder (80) Tóth T.(89)
42.p:Lendületes hazai támadás után Nagy O.bombázott a léc alá.1-0. 44.p:Tizenegyeshez jutott a gárdonyi csapat,amit Balogh Ádám értékesített. 1-1. 75.p: Balogh kapott egy átadást,lövése a jobb kapufáról vágódott a hálóba. 1-2. 82.p: Winkler beadását Kiszely a hálóba lőtte. 2-2.
Nagy iramú mérkőzésen a lipóti csapat kihagyta a helyzeteit. A gárdonyi csapat taktikusan, jól játszott.
Varga Péter: A nézők tapsa a végén rávilágított,hogy a játékosaink mindent megtettek.A hat kapufa mellett a vendégkapus parádés teljesítménye fosztott meg bennünket a győzelemtől. Balogh Zsolt pályaedző: Újonccsapat lévén örülünk a döntetlennek. A második félidőben értük el a jobb teljesítményt.